• info@trydanismanlik.com
  • İstiklal Mah. 5071 Sok. Saçıkara İş Merkezi Kat: 1 No: 3
  • 0850 305 53 93

Osmaniye İş Geliştirme Danışmanlık

Osmaniye İş Geliştirme Danışmanlık

Osmaniye iş geliştirme danışmanlığı konusunda TRY Danışmanlık; mevcut ya da kurulma aşamasında olan bütün şirketlere iş geliştirme hizmeti de sunar. Sektörünüz her ne olursa olsun, her türlü kapasitedeki şirketler için çözüm ortağı oluyoruz! Kamu ve özel sektöre yönelik olan iş geliştirme desteğimizden siz de faydalanabilir, işletmenizin hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. İşimi kurmak istiyorum diyorsanız da TRY Danışmanlık ile doğru yoldan ilerleyebilirsiniz. Osmaniye iş geliştirme danışmanlığında temel amacımız, iş ortağı olduğumuz bütün firmaların daha başarılı, istikrarlı, verimli ve sistemli bir işleyişe sahip olmalarıdır. Bununla birlikte, firmalarda mevcut yapıların geliştirilmesinde ve geleceğe dönük hedeflerin ulaşılabilir olmasında etkili rol oynuyoruz. Profesyonel iş geliştirme uzmanı ekibimizle birlikte, uygulanması gereken adımları belirliyor, detaylı incelemeler yapıyor, doğru araştırma ve analizleri gerçekleştiriyoruz. Elde ettiğimiz veriler ışığında, işletmeniz için optimum fayda sağlayacak yol haritasını oluşturup, dönüşüp projelerini hazırlıyoruz ve mali yapılanmayı gerçekleştiriyoruz.

Osmaniye İş Geliştirme Danışmanlık

İş Geliştirme Aşamaları

TRY Danışmanlık olarak hangi alanda faaliyet gösterdiği fark etmeksizin işletmelerin ve kurulma aşamasında olan firmaların geliştirilmesi için uygulanan çeşitli aşamalar vardır. Bunlar;

  • Fırsat arama: İlk aşama, rakip ve sektör hareketlerini, beklentileri analiz etmek ve iyi izlemekten geçer. Başarılı bir analiz yöntemi sayesinde fırsatlar yaratılır, rekabet üstünlüğü elde edilir ve amaçlanan düzeyde ürün-hizmet geliştirme mümkün hale gelir.
  • Fizibilite: Ortaya çıkarılmış olan piyasa fırsatları ile hangi ürün ve hizmetlerin sunulacağı belirlenir. Bu aşamada maliyet analizleriyle birlikte çalışmalar yapılır. Pazarlama, dağıtım kanalları, insan kaynakları ve lojistik gibi gerekli departmanların değerlendirilmesi de dahil olmak üzere her türlü sonuç için raporlar oluşturulur.
  • İş planı: İş geliştirme uzmanı tarafından büyük bir titizlikle uygulanan bu aşamada yatırım planı ortaya konulur. Değişik uygulamaların ne kadar gelir getirdiğine dair çeşitli çalışmalar yapılır. İş planı, özellikle fiyatlandırma çalışması için önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken, kaynak dönüşüm hızının ve kar marjının iyi analiz edilmesidir. Aynı zamanda iş planı dahilinde hukuki ve mali onaylar da alınması gerekir.
  • Projenin uygulanması: Son aşama ise proje koordinasyonu ile başlar. Yeni iş fikrinin uygulanması ve gerekli olan dağıtım kanallarının belirlenmesiyle birlikte bu süreç tamamlanmış olur.

Osmaniye iş geliştirme danışmanlığı sayesinde firmanızın verimliliğini artırabilir ve hedeflediğiniz rakamlara ulaşabilirsiniz. Pazarlamadan, üretim ve dağıtıma kadar etkisini sürdüren iş geliştirme, işimi büyütmek istiyorum diyenler için de benzersiz avantajlar sunar. 

Yönetim danışmanlık hizmeti almak ister misiniz?
İletişim