• info@trydanismanlik.com
  • İstiklal Mah. 5071 Sok. Saçıkara İş Merkezi Kat: 1 No: 3
  • 0850 305 53 93

Hakkımızda

TRY Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Neden TRY Yönetim Danışmanlık?

Ülkemizde birçok kişi ve kuruluş, nerden başlayacağını bilmeden yâda başladıktan sonra nasıl yol izleyeceğine emin olmadan kişisel ve kurumsal hayatlarını idame etmektedir.

Uluslararası düzeyde rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yolları aramaktadırlar. Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür. Bunu sağlayacak olan kaliteli yönetebilmek ve farklı bakış açılarından bakabilmektir.

TRY Danışmanlık, mağazacılık sektöründe 10 yıllık yönetici tecrübesi ile çalışan Burak Erdem tarafından 2016 yılında Osmaniye’de kurulmuştur.

Uzun yıllar tecrübe edindiği; satış yönetimi, ekip yönetimi, motivasyon ve çözüm odaklı çalışmalarının etkisiyle kendi çevresinde ki kişilerin fikir aldığı, yol göstermesini istediği birisi haline gelmiştir. Çevresinde birçok kişinin iş yeri kurmasına ve iş yerini geliştirmesine destek olduktan sonra bu becerisini danışmanlık firması kurarak daha profesyonel yapma kararı almıştır. Yaklaşık 2 yıl ülke genelinde önder olan birçok mentör ile çalışarak kendisini geliştirmiş, yeni yetkinlikler kazanarak TRY Danışmanlığı kurmuştur.

yönetim danışmanlık
osmaniye danışmanlık firmaları

Başlıca faaliyet ve kuruluş amacı; eğitim, belgelendirme, proje yönetimi, web tasarım ve reklam üzerinedir. Kurumsal ve kişisel eğitimler verir, ISO9001-TSE-Marka Tescil gibi işlemlerinizde başvuru, takip ve onay sürecini yönetir, Kosgeb, İpard ve Avrupa Birliği gibi hibe teşvik programlarına iş planı ve proje yönetimi hazırlar, Web sitenizi tasarlar, sosyal medyanızı yönetir, SEO hizmeti ile Google üzerinde ilk sıralara çıkmanızı sağlar, logonuzu tasarlar, kurumsal kimliğinizi oluşturur. Bu hizmetleri yaparken araştırmalarını sektörünüze göre yapar ve sonuç odaklı çalışır.

TRY Danışmanlık, Türkiye genelinde faaliyet gösteren, genç dinamik ve yenilikçi ruhuyla çalışan kurumsal bir yapıya sahiptir. İşletmemiz Türkiye sahasında birçok iş ortaklarına ve şahıslara; Teknoloji, Reklam ve Yönetim konularında danışmanlıklar yapmıştır.

Misyon

İş ortaklarının sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan, çözüm sürecinde hem kendisine hem iş ortağına değer katan bir danışmalık firmasıyız.

Vizyon

Lokasyona bağlı kalmadan, bölgede Teknoloji, Reklam ve Yönetim konularında istek ve sorunlarına çözüm arayan işletmelerin tercih ettiği lider danışmanlık firması olmak.

Yönetim danışmanlık hizmeti almak ister misiniz?
İletişim